Akademi

Akademi, kurulduğu 2000 yılından bu zamana kadar yapısal projelere, altyapı ve üstyapı çalısmalarına kılavuzluk edecek proje ve mühendislik hizmetleri, jeolojik ve geoteknik araştırma hizmetleri, laboratuvar ve kalite kontrol faaliyetlerini gerçeklestirmektedir.

Amacımız; kanun, yönetmelik ve standartlara uygun olarak hatasız, tarafsız ve güvenilir çalısmalar yapmaktır. Bu amaçla Akademi sektöründe her zaman öncü olmuş, yüksek teknolojiyi kullanmayı, konusunda uzman, gerekli eğitime, öğrenime, teknik bilgiye ve deneyime sahip yeterli sayıda personel çalıstırmayı, uygun laboratuvar koşullarında hizmet vermeyi ve gizlilik ilkesine uymayı prensip edinmiştir.

Faaliyet Alanlarımız

Kalite Politikamız

Hızla gelişen dünyamızda; AKADEMİ olarak sürekli gelişme bilinciyle, teknolojiyi yakından takip ederek, çevre sartlarini iyi kullanıp, eğitimli personel ile ekip çalismasini ön planda tutarak, güler yüz ve güveni, müşteri memnuniyetiyle bütünleştirip, üstün kalitede hizmeti, yasal şartlar ve mevzuatlara uyarak, bir sistem içerisinde planlı ve sürekli olarak sunmak, AKADEMİ'nin kalite politikasıdır.

Formlar

E-Katalog

Firmamızın etüd-proje kataloğunu incelemek için tıklayınız.

Firmamızın laboratuvar kataloğunu incelemek için tıklayınız.

İNSAN KAYNAKLARI

Ayrıntılı iş başvuru formlarına insan kaynakları bölümünden ulaşabilirsiniz.
Akademi Jeolojik Jeoteknik Insaat LTD. STI.